Ładowanie
PustaMiska - akcja charytatywna
Zarabiara.pl
Ocieplenie poddasza

Szczelne, energooszczędne, trwałe ocieplenie poddasza użytkowego natryskową pianką poliuretanową.


Dach na poddaszu jest szczególnie narażony na występowanie mostków termicznych z powodu błędów wykonawczych przy zastosowaniu tradycyjnych materiałów termoizolacyjnych. Wykonanie izolacji poddasza z zastosowaniem pianki poliuretanowej, całkowicie eliminuje to ryzyko.


Czy wiesz, że w przypadku wadliwego wykonania ocieplenia straty z tytułu energii grzewczej mogą sięgać aż do 40%.

Czy wiesz, że zastosowanie pianki poliuretanowej zamknięto komórkowej, może poprawić sprawność energetyczną budynku aż o 70%!


Podczas aplikacji natryskowej, pianka wnika we wszelkie szczeliny, zlepiając się z podłożem oraz z kolejnymi nakładanymi warstwami pianki, uzyskując trwałą, elastyczną, monolityczną powłokę termoizolacyjną. W ten sposób uzyskujemy ciepłe, szczelne poddasze na wiele lat użytkowania budynku.


Czy wiesz, że zastosowanie taniej, miękkiej wełny do ocieplania dachu na poddaszu, wiąże się z ryzykiem osuwania materiału termoizolacyjnego i utratą właściwości termicznych w bardzo krótkim czasie?


Z powodu łączeń obecnych w warstwie ocieplenia tradycyjnego, dochodzi do rozszczelnień ciągłości izolacji. Powstałe mostki termiczne są przyczyną strat ciepła w budynkach.

Zastosowanie tanich niskiej jakości materiałów, może wiązać się z koniecznością ich wymiany po kilku latach użytkowania, co generuje ogromne koszty związane z remontem poddasza.


Podejmij włąsciwą decyzję i wybierz energooszczędne rozwiązania poliuretanowe, pozbawione szeregu wad występujących w ociepleniach tradycyjnych.


Natryskowy system aplikacji pozwala na skuteczne zaizolowanie powierzchni o nieregularnych kształtach, gdzie wykonanie izolacji materiałami tradycyjnymi jest niezwykle trudne i kłopotliwe. Pianka poliuretanowa daje ogromne możliwości. Jej odporność na wodę, umożliwia wykonywanie szczelnej izolacji w najbardziej wymagających warunkach.


Działamy na terenie całej Polski.

---

Więcej informacji na www.eko-pur.pl/ocieplenie-poddasza.htm

---

telefon 510 775 497

Kategoria:
Podkategoria: Kategoria główna Firma/Handel/Przemysł Budownictwo
Data dodania:28-11-2012 12:39:04 IP:77.254.18.122
Cena:
Dane ogłoszeniodawcy
Imię i Nazwisko:-- --
Ulica:--
Miasto: --
Region:Cały kraj
Kontakt
Telefon:510775497
Telefon komórkowy:--
Adres em@il:patax@vp.pl

 

 
Strona główna    |     Ogłoszenia    |     Twoje konto    |     Logowanie    |     Kontakt    
www.szybko-sprzedam.pl © 2009.Wszystkie prawa zastrzeżone.